Použití

Podle typu budovy

   

INTERIÉR

Betonová stěrka v interiérech má širokou škálu využití. Od stěrky aplikované do koupelen, sprchových koutů, kuchyní, obývacích prostor, vstupních chodeb až po využití na pracovních deskách stolu či jednotlivých kusech nábytku.

INTERIÉR
 
 

Ukázky referencí

Betonová stěrka, jako imitace cihel na fasádě

Lokalita: Zlín
Rok realizace: 2015
Povrchová úprava: Novalith mode imitace cihel

Imitace cihelného obkladu na zateplenou fasádu. Betonové stěrky Novalith-mode mohou být realizovány i pomocí šablony na cihličky.

 

betonová stěrka v koupelně

Rok realizace: 2015
Povrchová úprava: betonová dekorační stěrka

Betonová stěrka v koupelně v kombinaci se dřevem. Originální systémové řešení pro koupelny, jedinečný a moderní design. Díky aplikaci betonové dekorační stěrky se v koupelně docílilo jednoduchého, čistého a moderního interiéru bez jediné spáry. Stěrka je po zalakování odolná vůči vodě, čistícím prostředkům a mýdlu

 

betonová stěrka na fasádě

Lokalita: Děhylov
Rok realizace: 2017
Povrchová úprava: dekorační betonová stěrka

Betonová stěrka aplikována na zateplovací system NEW THERM v rodinném domě v Děhylově

 

betonová dekorační stěrka

Lokalita: Ostrava centrum
Povrchová úprava: Betonová dekorační stěrka na fasádě

betonová stěrka aplikována na fasádu restaurace SCANsen v centru města Ostravy v kombinaci se dřevem

 

betonová stěrka obývací stěna

Lokalita: Ostrava
Rok realizace: 2016
Povrchová úprava: betonová dekorační stěrka

Betonová stěrka v dekoru šedý hladký beton v moderním skandinávském interiéru dokonale podtrhla originálnost celého prostoru.

 

Jsme tu pro vás

Poptávka

Nechte si vytvořit nezávaznou kalkulaci Vašeho projektu!
Pro bezplatné zpracování cenové nabídky prosím vyplňte poptávkový formulář.

Poptávkový formulář

Technická podpora

Potřebujete rychlé info?
Naši specialisté vám rádi poradí
na infolince.

infolinka +420 777 765 601
 
 

EXTERIÉR

Betonová stěrka je vhodná pro použití na moderních fasádách domů, opěrných zídkách, plotech či soklech. Aplikovat můžeme na jakýkoliv povrch. Od starých omítek, sádrokartonu, osb desek až po plech či sklo.

EXTERIÉR
 
 

DO KOUPELNY

Moderní řešení pro vaši koupelnu pomocí dekoračních pohledových betonových, epoxidových a silikátových stěrek lze vytvořit monolitický vzhled stěn v koupelně a ve sprchovém koutu. Do sprchových koutů doporučujeme designovou vaničku a betonovou stěrku ve finální úpravě zalakovat, aby byla odolná vůči vodě, čistícím prostředkům, mýdlu a byla nenasákavá.

DO KOUPELNY
 
 

Nevíte si rady? Chcete se naučit aplikaci stěrky?

Více info

Dostupný
v celé ČR

Materiál umíme dodat po celé ČR, přímo na vaši stavbu, na vás RD.

Více info
 
 

DO KUCHYNĚ

Imitaci pohledového betonu lze využít jak za kuchyňskou linkou místo obkladů, tak na jednotlivé stěny v kuchyni či jídelně. Získáme tak čistý a designový interiér, který je propojený společným prvkem v podobě betonové stěrky a zároveň i zde využijete všech výhod jako je otěruvzdornost, omyvatelnost a široká škála barev a odstínů.

DO KUCHYNĚ
 
 

NA ZÍDKU

Zídka může být vyzděna z cihel a následně natažena betonová stěrka, paropropustná silikátová betonová stěrka. Odolnost vůči slunci, dešti, mrazu, vodě. Hladké povrchy. Odolnost proti řasám, mechům a plísním

NA ZÍDKU
 
 

NA PLOT

Betonová stěrka je ideální pro své vlastnosti také na ploty. Je odolná vůči slunci, mrazu, dešti, vodě. Odolnost proti řasám, mechům a plísním.

NA PLOT
 
 

NA FASÁDY

Imitace pohledového betonu je často využívána pro své vlastnosti také na moderních fasádách. Odolnost vůči slunci, dešti, mrazu, vodě. Odolnost proti řasám, mechům a plísním. Prodloužené záruky na realizace.

NA FASÁDY
 
 

NA SCHODY

Imitace pohledového betonu je možno aplikovat také na schodiště. Jsou vysoce odolné proti obrusu a mechanickému poškození. Betonová stěrka tak může ideálně nahradit starou dlažbu

NA SCHODY
 
 

NA STĚNU

Betonovou stěrku můžeme aplikovat téměř kamkoliv. Mezi nejčastější využití patří stěrka aplikovaná na zeď například v obývacích pokojích za TV, v ložnici, v pracovně za stolem, v jídelně u jídelního stolu, ve vstupních prostorách domu, za kuchyňskou linkou.

NA STĚNU
 
 

GARÁŽE

Betonová stěrka je skvělé řešení pro volně stojící designovou garáž. Ve stejném vzhledu může být použitá i na stěny do garáže.

GARÁŽE
 
 

NA KRB

V dnešní době se žádný moderní dům neobejde bez krbových kamen, která dotváří celkový interiér rodinného domu. Betonová stěrka je aplikovatelná také na krby, protože je odolná vysokým teplotám nad 70 stupňů.. Spojení betonové stěrky a krbu, tak může vytvořit dominantu celého domu.

NA KRB
 
 

ZA KUCHYŇSKOU LINKU

Řešíte otázku čím obložit prostor za kuchyňskou linkou mezi vrchními a spodními skříňkami? Kladete důraz na moderní design, funkčnost a praktičnost? Jako nejlepší řešení se nabízí betonová stěrka, která je po zalakování omyvatelná, otěruvzdorná, odolná proti mastnotě a čistícím prostředkům. Stěrku lze natónovat do Vámi požadovaného odstínu a barvy.

ZA KUCHYŇSKOU LINKU
 
 

NA TERASU

Betonová stěrka na terase může být aplikovaná na terase. Spolu s použitím na další části fasády, tak vytváří moderní design celého domu.

NA TERASU
 
 

NA SOKL DOMU

dekorační betonová stěrka aplikována na sokl rodinného domu

NA SOKL DOMU