Použití

Podle typu budovy

   

DO DŘEVOSTAVBY

Betonové stěrky se mohou použít do moderní dřevostavby. Jako podkladová konstrukce slouží např. fermacell desky nebo sádrokartonové či osb desky. Máme systémové řešení i pro dům, kde je konstrukce ze dřeva.

DO DŘEVOSTAVBY
 
 

Ukázky referencí

Betonová stěrka v kuchyni

Lokalita: Ostrava
Rok realizace: 2018
Povrchová úprava: Betonová dekorační stěrka za kuchyňskou linkou

Za kuchyňskou linkou v novostavbě byla zvolena betonová dekorační stěrka v odstínu tmavého betonu. Stejný dekor se promítl také na schodišti, koupelně a toaletě, díky čemuž vznikl prvek propojující celý dům.

 

betonová stěrka na krbu

Lokalita: Kozlovice
Rok realizace: 2018
Povrchová úprava: dekorační betonová stěrka

Dekor světle šedého betonu aplikovaný za kuchyňskou linkou a na krbu v kombinaci se dřevem.

 

betonová stěrka v koupelně

Lokalita: Kozlovice
Rok realizace: 2018
Povrchová úprava: dekorační betonová stěrka

Dekorační betonová stěrka v dekoru světlého šedého betonu vytvořila v koupelně bezespárý a bezúdržbový povrch, který je odolný proti vodě a mýdlům. Stejný dekor a odstín byl použit také za kuchyňskou linkou a na krbu, díky čemuž se docílilo originálního designového prvku, který sjednocuje celý dům.

 

Vstupní prostor v panelovém domě

Lokalita: Ostrava
Rok realizace: 2018
Povrchová úprava: dekorační betonová stěrka

Realizace betonové stěrky ve vstupních prostorech v panelákovém domě vytvořila moderní a do detailu sladěný vstup do interiéru

 

betonová dekorační stěrka v ložnici

Lokalita: Ivančice
Rok realizace: 2018
Povrchová úprava: dekorační betonová stěrka

Originálně pojatá ložnice, kde byla aplikována betonová stěrka za postelí v dekoru šedého betonu s kavernami. Na materiál postele byly použity staré střešní trámy 200let staré, kartáčované, olejované. Celý prostor v kombinaci betonu a dřeva, tak působí jednoduše, ale originálně.

 

Jsme tu pro vás

Poptávka

Nechte si vytvořit nezávaznou kalkulaci Vašeho projektu!
Pro bezplatné zpracování cenové nabídky prosím vyplňte poptávkový formulář.

Poptávkový formulář

Technická podpora

Potřebujete rychlé info?
Naši specialisté vám rádi poradí
na infolince.

infolinka +420 777 765 601
 
 

INTERIÉR

Betonová stěrka v interiérech má širokou škálu využití. Od stěrky aplikované do koupelen, sprchových koutů, kuchyní, obývacích prostor, vstupních chodeb až po využití na pracovních deskách stolu či jednotlivých kusech nábytku.

INTERIÉR
 
 

EXTERIÉR

Betonová stěrka je vhodná pro použití na moderních fasádách domů, opěrných zídkách, plotech či soklech. Aplikovat můžeme na jakýkoliv povrch. Od starých omítek, sádrokartonu, osb desek až po plech či sklo.

EXTERIÉR
 
 

Nevíte si rady? Chcete se naučit aplikaci stěrky?

Více info

Dostupný
v celé ČR

Materiál umíme dodat po celé ČR, přímo na vaši stavbu, na vás RD.

Více info
 
 

DO KOUPELNY

Moderní řešení pro vaši koupelnu pomocí dekoračních pohledových betonových, epoxidových a silikátových stěrek lze vytvořit monolitický vzhled stěn v koupelně a ve sprchovém koutu. Do sprchových koutů doporučujeme designovou vaničku a betonovou stěrku ve finální úpravě zalakovat, aby byla odolná vůči vodě, čistícím prostředkům, mýdlu a byla nenasákavá.

DO KOUPELNY
 
 

DO KUCHYNĚ

Imitaci pohledového betonu lze využít jak za kuchyňskou linkou místo obkladů, tak na jednotlivé stěny v kuchyni či jídelně. Získáme tak čistý a designový interiér, který je propojený společným prvkem v podobě betonové stěrky a zároveň i zde využijete všech výhod jako je otěruvzdornost, omyvatelnost a široká škála barev a odstínů.

DO KUCHYNĚ
 
 

NA ZÍDKU

Zídka může být vyzděna z cihel a následně natažena betonová stěrka, paropropustná silikátová betonová stěrka. Odolnost vůči slunci, dešti, mrazu, vodě. Hladké povrchy. Odolnost proti řasám, mechům a plísním

NA ZÍDKU
 
 

NA PLOT

Betonová stěrka je ideální pro své vlastnosti také na ploty. Je odolná vůči slunci, mrazu, dešti, vodě. Odolnost proti řasám, mechům a plísním.

NA PLOT
 
 

NA FASÁDY

Imitace pohledového betonu je často využívána pro své vlastnosti také na moderních fasádách. Odolnost vůči slunci, dešti, mrazu, vodě. Odolnost proti řasám, mechům a plísním. Prodloužené záruky na realizace.

NA FASÁDY
 
 

NA SCHODY

Imitace pohledového betonu je možno aplikovat také na schodiště. Jsou vysoce odolné proti obrusu a mechanickému poškození. Betonová stěrka tak může ideálně nahradit starou dlažbu

NA SCHODY
 
 

NA STĚNU

Betonovou stěrku můžeme aplikovat téměř kamkoliv. Mezi nejčastější využití patří stěrka aplikovaná na zeď například v obývacích pokojích za TV, v ložnici, v pracovně za stolem, v jídelně u jídelního stolu, ve vstupních prostorách domu, za kuchyňskou linkou.

NA STĚNU
 
 

GARÁŽE

Betonová stěrka je skvělé řešení pro volně stojící designovou garáž. Ve stejném vzhledu může být použitá i na stěny do garáže.

GARÁŽE
 
 

NA KRB

V dnešní době se žádný moderní dům neobejde bez krbových kamen, která dotváří celkový interiér rodinného domu. Betonová stěrka je aplikovatelná také na krby, protože je odolná vysokým teplotám nad 70 stupňů.. Spojení betonové stěrky a krbu, tak může vytvořit dominantu celého domu.

NA KRB
 
 

ZA KUCHYŇSKOU LINKU

Řešíte otázku čím obložit prostor za kuchyňskou linkou mezi vrchními a spodními skříňkami? Kladete důraz na moderní design, funkčnost a praktičnost? Jako nejlepší řešení se nabízí betonová stěrka, která je po zalakování omyvatelná, otěruvzdorná, odolná proti mastnotě a čistícím prostředkům. Stěrku lze natónovat do Vámi požadovaného odstínu a barvy.

ZA KUCHYŇSKOU LINKU
 
 

NA TERASU

Betonová stěrka na terase může být aplikovaná na terase. Spolu s použitím na další části fasády, tak vytváří moderní design celého domu.

NA TERASU
 
 

NA SOKL DOMU

dekorační betonová stěrka aplikována na sokl rodinného domu

NA SOKL DOMU