Použití

Podle typu budovy

   

DO INTERIÉRU

Betonová stěrka v interiéru má širokou škálu využití. Od stěrky aplikované do koupelny, do sprchového koutu, do kuchyně, do obývacích prostor, do vstupních chodeb až po využití na pracovních deskách stolu či jednotlivých kusech nábytku.

Číst více >

DO INTERIÉRU
 
 

Ukázky referencí

Betonová stěrka v jídelním koutě

Lokalita: Litoměřice
Rok realizace: 2018
Povrchová úprava: betonová stěrka na zeď

V rodinném domě v Litoměřicích byla aplikována betonová stěrka svépomocí na interiérovou zeď v jídelně v odstínu světle šedý beton

 

Betonová stěrka za kuchyňskou linkou

Lokalita: Opava
Rok realizace: 2018
Povrchová úprava: Betonová stěrka Novalith MODE

Ukázka z realizace v interiéru zařízeném ve skandinávském stylu, kde byla aplikována betonová stěrka za kuchyňskou linkou v oblíbeném dekoru světle šedý beton.

Betonová stěrka za kuchyňskou linkou je designový a zároveň praktický povrch, který je odolný mastnotě a barvícím potravinám

 

Realizace svépomocí – betonová stěrka do koupelny

Lokalita: Středočeský kraj
Rok realizace: 2018
Povrchová úprava: betonová stěrka do koupelny

Jak si poradila s aplikací betonové stěrky do koupelny interiérová blogerka Zuzana? Betonová stěrka měla v tomto případě imitovat starou omítku, která skvěle koresponduje se zařízením v momentálně tolik oblíbeném skandinávském stylu. Stěrka v koupelně je zalakována matným PUR lakem, díky čemuž je odolná také čistícím prostředkům a mýdlům. Za nás perfektní práce po praktické tak i designové stránce!

 

Betonová stěrka v kuchyni

Lokalita: Ostrava
Rok realizace: 2018
Povrchová úprava: Betonová dekorační stěrka za kuchyňskou linkou

Za kuchyňskou linkou v novostavbě byla zvolena betonová dekorační stěrka v odstínu tmavého betonu. Stejný dekor se promítl také na schodišti, koupelně a toaletě, díky čemuž vznikl prvek propojující celý dům.

 

Betonová stěrka na krb

Lokalita: Frýdek Místek / Kozlovice
Rok realizace: 2018
Povrchová úprava: dekorační betonová stěrka Novalith MODE

Dekor světle šedého betonu aplikovaný za kuchyňskou linkou a na krbu v kombinaci se dřevem.

 

Jsme tu pro vás

Poptávka

Nechte si vytvořit nezávaznou kalkulaci Vašeho projektu!
Pro bezplatné zpracování cenové nabídky prosím vyplňte poptávkový formulář.

Poptávkový formulář

Technická podpora

Potřebujete rychlé info?
Naši specialisté vám rádi poradí
na infolince.

infolinka +420 777 765 601
 
 

DO EXTERIÉRU

Betonová silikátová stěrka je vhodná pro použití do exteriéru, na moderních fasádách domů, opěrných zídkách, plotech či soklech. Aplikovat můžeme na jakýkoliv povrch. Od starých omítek, sádrokartonu, osb desek až po plech či sklo.

Číst více >

DO EXTERIÉRU
 
 

DO KOUPELNY

Moderní řešení pro vaši koupelnu pomocí dekorační pohledové betonové (epoxidové a silikátové )stěrky. Do koupelny můžete použít betonové stěrky, které budou vypadat, jako monolitický beton, jako imitace pohledového betonu.

Číst více >

DO KOUPELNY
 
 

Nevíte si rady? Chcete se naučit aplikaci stěrky?

Více info

Dostupný
v celé ČR

Materiál umíme dodat po celé ČR, přímo na vaši stavbu, na vás RD.

Více info
 
 

DO KUCHYNĚ

Imitaci pohledového betonu lze využít jak za kuchyňskou linkou místo obkladů, tak na jednotlivé stěny v kuchyni či jídelně. Získáme tak čistý a designový interiér, který je propojený společným prvkem v podobě betonové stěrky a zároveň i zde využijete všech výhod jako je otěruvzdornost, omyvatelnost a široká škála barev a odstínů.

Číst více >

DO KUCHYNĚ
 
 

NA ZÍDKU

Zídka může být vyzděna z cihel a následně natažena betonová stěrka, paropropustná silikátová betonová stěrka. Odolnost vůči slunci, dešti, mrazu, vodě. Hladké povrchy. Odolnost proti řasám, mechům a plísním

Číst více >

NA ZÍDKU
 
 

NA PLOT

Betonová stěrka je ideální pro své vlastnosti také na ploty. Je odolná vůči slunci, mrazu, dešti, vodě. Odolnost proti řasám, mechům a plísním.

Číst více >

NA PLOT
 
 

NA FASÁDY

Betonove stěrky (Imitace pohledového betonu, imitace cihel, imitace rezi) je často využívána pro své vlastnosti také na moderní fasády. Odolnost vůči slunci, dešti, mrazu, vodě. Odolnost proti řasám, mechům a plísním. Prodloužené záruky na 5let.

Číst více >

NA FASÁDY
 
 

NA SCHODY

Betonová stěrka (Imitace pohledového betonu) je možno aplikovat také na schody a schodiště. Jsou vysoce odolné proti obrusu a mechanickému poškození. Betonová stěrka tak může nahradit starou dlažbu.

Číst více >

NA SCHODY
 
 

NA STĚNU

Betonovou stěrku můžeme aplikovat téměř kamkoliv na stěnu. Mezi nejčastější využití patří stěrka aplikovaná na zeď například v obývacích pokojích za TV, v ložnici, v pracovně za stolem, v jídelně u jídelního stolu, ve vstupních prostorách domu, za kuchyňskou linkou.

Číst více >

NA STĚNU
 
 

GARÁŽE

Betonová stěrka je skvělé řešení pro volně stojící designovou garáž. Ve stejném vzhledu může být použitá i na stěny do garáže.

Číst více >

GARÁŽE
 
 

NA KRB

V dnešní době se žádný moderní dům neobejde bez krbových kamen, která dotváří celkový interiér rodinného domu. Betonová stěrka je aplikovatelná také na krb, na krby, protože je odolná vysokým teplotám nad 70 stupňů.. Spojení betonové stěrky a krbu, tak může vytvořit dominantu celého domu.

Číst více >

NA KRB
 
 

ZA KUCHYŇSKOU LINKU

Řešíte otázku čím obložit prostor za kuchyňskou linkou mezi vrchními a spodními skříňkami? Kladete důraz na moderní design, funkčnost a praktičnost? Jako nejlepší řešení se nabízí betonová stěrka, která je po zalakování omyvatelná, otěruvzdorná, odolná proti mastnotě a čistícím prostředkům. Stěrku lze natónovat do Vámi požadovaného odstínu a barvy.

Číst více >

ZA KUCHYŇSKOU LINKU
 
 

NA TERASU

Betonová stěrka na terase může být aplikovaná na terase. Spolu s použitím na další části fasády, tak vytváří moderní design celého domu.

Číst více >

NA TERASU
 
 

NA SOKL DOMU

Dekorační betonová stěrka může být aplikována i na sokl domu. Vysoké odolnosti porti ušpinění, odolnost proti UV záření a vysoká odolnost porti mechům, plísním a řasám. 5let záruka od výrobce.

Číst více >

NA SOKL DOMU
 
 

DO DŘEVOSTAVBY

Betonové stěrky se mohou použít do moderní dřevostavby. Jako podkladová konstrukce slouží např. fermacell desky nebo sádrokartonové či osb desky. Nabízíme systémové řešení pro jakoukoliv konstrukci i na dřevovláknité desky STEICO a PAVATEX.

Číst více >

DO DŘEVOSTAVBY